Nauczyciele

Satya Yoga

Paulina

Jestem szczęśliwą żoną i mamą. Rodzina jest moją energią, motywacją i radością każdego dnia.

Jak to w życiu bywa – nie zawsze jest kolorowo, ale to właśnie moje dzieci uczą mnie największej uważności, pokory i miłości. Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem ze specjalizacji sanitarnej, jednakże pasja do jogi przerodziła się w wielką miłość i po dzień dzisiejszy moje życie kręci się wokół rodziny, jogi oraz podróżowania. W roku 2021 otworzyłam Studio jogi SATYA w Gnieźnie i dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem poprzez nauczanie innych, co sprawia mi ogromną satysfakcję i radość. Joga zachwyca mnie nieskończenie, a poza nią moją miłością są także podróże – krótkie, długie, bliskie i dalekie.

Moją przygodę z jogą rozpoczęłam w 2017 roku po urodzeniu dzieci. Ból pleców doskwierał mi tak bardzo, że wskoczyłam na matę i… tak zostałam 🙂 bez bólu, z wielką radością i satysfakcją odkrywania swojego wnętrza.
Joga jest dla mnie niesamowicie fascynującą, inspirującą i niekończącą się podróżą. To wyjątkowa podróż, niepowtarzalna i bardzo indywidualna. Podróż, gdzie wkraczamy w nieograniczoną przestrzeń naszego serca. Jest drogą do pełni życia, zdrowia, wewnętrznej równowagi oraz szczęścia. Chciałabym, aby w trakcie zajęć ze mną każdy odnalazł radość, spełnienie i siłę. Celem moich zajęć jest pozytywna, wesoła i zdrowa joga – budząca energię życia i miłości. ❤️

W czasie moich poszukiwań i pogłębiania wiedzy z zakresu jogi ukończyłam:

  • zaawansowany kurs nauczycielski jogi (RYT 200 yoga Alliance- Vinyasa Yoga Teacher Training)
  • kurs nauczycielski YIN yoga (40 hrs yoga Alliance – Yin yoga teacher training)
  • kurs nauczycielski Multi Style (RYT 300 yoga Alliance – Vinyasa yoga, Ashtanga, Yin yoga, Nidra yoga teacher training)
  • kurs nauczycielski Terapia jogą wg Matusza Stańczaka (140 hrs Terapy yoga)
  • kurs Aerial Jogi (12 hrs Aerial yoga Fitology)
  • miesięczny pobyt na Bali pod okiem wielu cudownych nauczycieli w pogłębieniu praktyki jogi
  • liczne kursy i szkolenia w zakresie historii i filozofii jogi, pracy z mięśniami głębokimi, zaawansowanymi pozycjami jogi, oddechu, medytacji, relaksacji.

Namaste Paulina

Kamilla

Jestem spełnioną kobietą, mamą dwóch dorosłych już synów, ceniącą sobie życie w zgodzie ze sobą „tu i teraz”. Kocham moje wesołe psiaki i kocham muzykę. Śpiewam od lat, w ten sposób zawsze mogłam wyrazić siebie, dzieląc się swoją energią. Uwielbiam również gotować. Podczas przyrządzania dań najlepiej wypoczywam i ładuję baterie. Joga natomiast stała się dla mnie praktyką, która pozwala wsłuchać się w siebie, uczy jak podnieść zdolność koncentracji, prowadzi do harmonii i zdrowia, od ekspresji i kreatywności, po łagodną praktykę relaksacji, skupieniu na oddechu.

Dzięki praktyce jogi odnalazłam siebie i to właśnie przekazuję dzieciom podczas zajęć. Uśmiech, radość, satysfakcję i spełnienie. Zajęcia dla dzieci prowadzę w formie zabawy. Dzieci z natury są bardzo aktywne i łatwo się rozpraszają, dlatego zajęcia są dynamicznie, a dopiero później stopniowo uziemiające. Dzieci uczą się poprawności i dokładności wykonywanych ruchów oraz skupienia uwagi na oddechu. Wiele pozycji ma swoje źródło inspiracji w naturze. Pozycje te przedstawiają zwierzęta, rośliny itp.

Dzięki takiej formie ćwiczeń dziecko z przyjemnością naśladuje różne elementy przyrody, wzmacnia zainteresowanie otaczającym światem i rozwija spostrzegawczość. W ten sposób dzieci nie tylko rozwijają się fizycznie, ale również pobudzają swoją wyobraźnię. Zapraszam wszystkich małych joginów 😘

Agnieszka

Jestem człowiekiem wielu zainteresowań.

Kocham spędzać czas z naturą, szczególnie podczas wędrówek po górach lub lesie razem ze swoim partnerem i naszym czworonogiem, mimo tego, całkiem sporo czasu potrafię spędzić przy komputerze, nie tylko ze względu na pracę, ale też hobbistycznie. Uczę się kilku języków obcych, żeby zwiedzić Europę, ale też parę dalszych zakątków świata, a równocześnie lubię usiąść na kanapie z robótką w ręce i zacząć (niekoniecznie skończyć) kolejny projekt na szydełku lub drutach Tak, zainteresowań mam mnóstwo i ciągle dokądś pędzę, ale joga pozwala mi zatrzymać się choć na chwilę i uspokoić ten rozszalały umysł i duszę… 😌 Na godzinę lub dwie zapominam o świecie – jestem tylko ja i mata. Poprzez ruch jestem w stanie wyrazić to, czego nie nakreślę słowami, dać upust emocjom, o których nie wie głowa, ale wie moje ciało i dusza.

Po praktyce czuję ulgę i pogodzenie ze światem, ale też przede wszystkim ze sobą. Nawet jeśli praktyka nie była idealna, to akceptuję ją taką, jaką była – małymi krokami uczę się wprowadzać to w codzienne życie. Chcę dzielić się tym z innymi i poprzez praktykę otwierać nie tylko ciało, ale też serce i umysł 🙏